Firmalar & Ürünler

CBA

An-ka Analiz & Kalite Kontrol Cihazları San.Tic.Ltd.Şti.

An-ka Analiz & Kalite Kontrol Cihazları San.Tic.Ltd.Şti.

Gayrettepe Mah. Çimen Sok. Girne Apt. No:2/10, Beşiktaş34349 - İSTANBUL / Türkiye
+90 212 274 97 10 +90 212 274 97 22
[javascript protected email address]
www.an-ka.com
AN-KA Analiz ve Kalite Kontrol Cihazları Ltd. Şti.1989 yılında, şuanda da An-ka Analiz Genel Müdürlüğü görevinde bulunan Sayın İbrahim Bağış tarafından kuruldu. Temsilcisi olduğu Pfeiffer, Linn High Therm gibi firmalar yüksek teknolojik ürünlerin imalatçısı olduğu için, şirket zamanla yüksek teknolojik ürünler konusunda uzmanlaştı. AN-KA Analiz ve Kalite Kontrol Cihazları Ltd.Şti’nin uzmanlık konuları arasında; helyum kaçak test dedektörleri, vakum teknolojileri, vakum pompaları, turbo pompalar, vakum altında metalurji, optik, elektronik, ince film kaplama makinaları, metalizasyon kaplama sistemleri (vakum altında), hassas döküm makineleri (vakum altında), ısıl işlem fırınları, gas-vakum altında çalışan fırınlar, indiksiyonla sertleştirme, mikroskoplar, spektrofotometreler, genel laboratuvar, ters cihazları ithalatı yer alıyor.

ART LABORTEKNİK LTD. ŞTİ.

ART LABORTEKNİK LTD. ŞTİ.

Ferhatpaşa Mahallesi 25. Sokak, Art Plaza No:33, Ataşehir - İSTANBUL / Türkiye
+90 216 688 76 70 +90 216 688 76 71
[javascript protected email address]
http://www.artlaborteknik.com

BioCem

BioCem

Molla Gürani Mah. Millet Cd. Fındıkzade Sok. No:19/4, Fatih - İSTANBUL / Türkiye
+90 212 534 01 03 +90 212 631 20 61
[javascript protected email address]
www.biocem.com.tr
BioCem Ltd. Şti. Türkiye’de in-vitro diagnostik, araştırma ve tıbbi malzeme alanlarında hizmet veren distribütör bir kuruluştur. Şirketimiz kusursuz hizmet anlayışı ve kendi alanında üstünlüğü kanıtlanmış olan tedarikçileriyle sağlam temellere dayanan bir işbirliği içerisinde hizmet vermektedir. Misyonumuz, değerli müşterilerimize sağlık ve hayat bilimi sektörünü destekleme hedefinde kusursuz kalite ve memnun edici servisi sunmaktır. BioCem her biri alanında uzmanlaşmış kadrosuyla müşterileriyle yakın ilişki içerisinde kaliteyi sunmaktadır. Kurulduğu günden beri, araştırma çalışmalarına verdiği destek ve yatırım, müşteri memnuniyetinin sağlanması ve zamanında teslimat ile sağlık pazarında saygın bir yer edinmiştir. Genişleyen pazar payımızı artırabilmek adına, kararlı ve istikrarlı adımlarla çalışmaya devam etmekteyiz. Saygın tedarikçi firmalarımızdan değerli müşterilerimize kadar olan bir zincir anlayışı içerisinde, gelecekteki sayısız ortak başarıda birlikte çalışmak dileğiyle

Elips Sağlık Ürünleri İth. ve İhr. Ltd. Şti.

Elips Sağlık Ürünleri İth. ve İhr. Ltd. Şti.

Atatürk Mah. Namık Kemal Cad. No:17 Tan Plaza, Ataşehir34758 - İSTANBUL / Türkiye
+90 216 455 12 12 +90 216 548 29 30
[javascript protected email address]
http://www.elipsltd.com.tr
Elips Sağlık Ürünleri İthalat ve İhracat Ltd. Şti. moleküler yaşam bilimleri dalında Türkiye’ye yeni bir bakış açısı getirmek amacıyla 1999 yılında kurulmuştur. Elips, moleküler genetik alanında laboratuvar ekipmanları ile sarf malzemelerinin satışı, satış sonrası servis ve destek hizmetlerinin verilmesine ve Ar-Ge ve proje çalışmalarına odaklanmıştır. Bu amaçla Roche Diagnostik, GE, Beckman Coulter, ACEA, Sigma-Aldrich, Axygen, IDT,BMG-Labtech, Neuation, Liferiver gibi alanında lider firmalar ile iş birliği yaparak yeni teknoloji ürünlerinin ülkemize kazandırılmasını hedeflemiştir. Şirketimiz aynı zamanda yeni ürün ve hizmetlerin geliştirilmesine yönelik olarak kamu kurum ve kuruluşları, üniversiteler ile işbirliği yaparak moleküler genetik alanında Ar-Ge faaliyetlerinde bulunmaktadır.

GEN PLAZA BİYOTEKNOLOJİ MERKEZİ SAN VE TİC LTD ŞTİ

GEN PLAZA BİYOTEKNOLOJİ MERKEZİ SAN VE TİC LTD ŞTİ

İzo-Ser Rezidans, Şeker Mah. 1417.Sok. No:5/70, Etimesgut06820 - ANKARA / Türkiye
+90 312 279 08 18 +90 312 279 06 05
[javascript protected email address]
http://www.genplaza.com
Şirketimiz; Moleküler Biyoloji, Genetik ve Biyoteknoloji cihazlarının ithalatını yapmakta, satışını yaptığı sistemlerin kurulumunu ve kullanıcı eğitimlerini vermekte, garanti öncesi ve sonrası teknik servis hizmetlerini başarıyla sürdürmektedir.

IDA YAŞAM TEKNOLOJİLERİ

IDA YAŞAM TEKNOLOJİLERİ

Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. Sakarya Sok. No:35 K:4, Maltepe - İSTANBUL / Türkiye
+90 216 706 10 03 +90 216 383 78 41
[javascript protected email address]
http://www.ida.gen.tr
2012 yılında kurulmuş olan IDA Yaşam Teknolojileri, flow sitometri, immünoloji, moleküler biyoloji başta olmak üzere yaşam bilimleri alanında çalışan laboratuvarlara cihaz, sarf satışı ve uygulama desteğini vermektedir. IDA Yaşam Teknolojileri, antikor alanında önemli üreticilerden biri olan BioLegend, jel görüntüleme cihazlarında lider olan Azure Biosystems gibi üreticilerin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

İncekaralar A.Ş.

İncekaralar A.Ş.

1404. Sok. No: 16, N. Akar Mah. Balgat06520 - ANKARA / Türkiye
+90 312 295 25 25 +90 312 295 25 00
[javascript protected email address]
http://www.incekara.com.tr
1951 yılında kurulan İncekaralar, tıp ve laboratuvar alanlarında dünya markalarının yüksek kalite standartlarında üretilen sistem ve cihazlarını Türkiye'ye getirmektedir. Sağlığın birçok dalında hizmet veren hastanelerin ve farklı sektörlere yönelik endüstriyel laboratuvarların modernizasyonunu sağlamaktadır. Türkiye'de ilk kez proje aşamasından işletme aşamasına kadar tüm safhaları kapsayan anahtar teslimi hastane projesini gerçekleştirmiş ilk firmadır. Müşteri odaklı yaklaşımı ile müşterilerle teknolojiyi buluşturan İncekaralar, satışını gerçekleştirdiği cihazların satış sonrası servis hizmetlerini de karşılamaktadır. Alanında uzman profesyonel satış ve servis ekibiyle Türkiye'nin her noktasına kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

İNŞEL YAPI ve TEKNİK DONATIM SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.

İNŞEL YAPI ve TEKNİK DONATIM SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.

İçerenköy Mah. Şehitler Camii Sk. No:4, Ataşehir34752 - İSTANBUL / Türkiye
+90 216 573 09 35 +90 216 573 09 96
[javascript protected email address]
http://www.inselltd.com
1975 senesinden itibaren GTZ (Alman Teknik Yardımlaşma Kurumu) projelerine yönelik, Almanya'da teknik danışmanlık konusunda Faaliyet gösteren PEM 'Planung Engineering Management GmbH' firmasının uzantısı olarak, yapı teknik donanımı hizmetleri sağlamak amacı ile 1995 senesinde kurulmuş olan İNŞEL Yapı ve Teknik Donatım Ltd. Şti. ofis, okul, fabrika vb. binalarının elektro/mekanik tesisat işlerinin yanında, anahtar teslimi temiz oda ve steril üretim alanları, biyogüvenlik laboratuvarları, hassas ölçüm odalarının yapı teknik donatımına ve iklimlendirilmesine uzmanlaşmıştır. İlaç, beşeri ve veteriner aşı, yarı iletken, optik kaplama, kök hücre mükemmeliyet merkezleri, biyogüvenlik laboratuvarları, gıda üretim tesisleri, ameliyathaneler ve yoğun bakım üniteleri için tasarımdan, ekipman ve sarf malzeme teminine kadar hizmet vermektedir.

LABOR ILDAM

LABOR ILDAM

Maltepe Mah., Şehit Daniş Tunaligil Sok. Seferoğlu Apt. No:11/18, Çankaya06570 - ANKARA / Türkiye
+90 312 215 10 61 +90 312 215 07 40
[javascript protected email address]
http://www.laborildam.com
Sağlık sektöründe başarıyla faaliyet gösteren firmamız, öncü ve yenilikçi çalışmalarıyla sektöre farklı ve uzun soluklu hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Satış ve satış sonrası hizmet konularında müşteri beklentilerini tam olarak anlayarak, müşteri isteklerini karşılamayı hedefleyen firmamız kendi alanlarında başarılı olan markaların Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Genel Merkezimiz Ankara olmak üzere, İstanbul ofisimiz ve Türkiye genelinde yaygın bayi ağımız ile tüm müşterilerimize satış ve satış sonrası servis hizmetlerimiz ile ulaşmayı hedeflemekteyiz. Temsilciliğini yaptığımız Laboratuar Cihazlarının, pazarlamasını, satışını ve satış sonrası teknik servisini yürüten şirketimizde; müşterilerimizin beklentilerini tam olarak karşılayarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamayı amaç edinmiştir. Hedefimiz; müşteri memnuniyeti üzerine kurulu yaygın satış ve pazarlama kadrosu ile Türkiye'nin her noktasına hizmet verebilmektir.

LABSTORE LABORATUVAR CİHAZLARI

LABSTORE LABORATUVAR CİHAZLARI

Barbaros Mah. Temmuz Sokak No: 6, Ataşehir34746 - İSTANBUL / Türkiye
+90 216 571 02 00 +90 216 571 02 02
[javascript protected email address]
www.labstore.com.tr
SEM grup şirketlerinden LABSTORE LABORATUVAR CİHAZLARI İstanbul, Ankara, İzmir ofisleri ve Türkiye genelinde yaygın satış noktaları ile Azerbaycan, Türkmenistan bölgelerinde de Agilent Crosslab ve diğer markaların kromatografi, spektroskopi ve tamamlayıcı cihazların kolon ve sarf malzeme ihtiyaçlarının satışını ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. 2015 yılı itibariyle Sem Laboratuar Cihazları’nın kolon ve sarf malzemeleri ürün grubu, müşterilerine daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek amacıyla tüm faaliyetlerini LABSTORE markası adı altında sürdürmeye başlamıştır. Bununla birlikte Agilent Crosslab markasının Türkiye ve Azerbaycan’da tek yetkili temsilcisi olmuştur. CrossLab, Agilent’in yenilikçi laboratuvar servislerini ve sarf malzemelerinin yetkinliklerini bir araya getirir ve iyileştirilmiş ekonomik, operasyonel ve bilimsel sonuçları sağlayan bir bakış açısı sunarak tüm laboratuvara olan desteği artırır.

 
3WTURK CMS v6.03WTURK CMS v6.0