Firmalar & Ürünler

CBA

An-ka Analiz & Kalite Kontrol Cihazları San.Tic.Ltd.Şti.

An-ka Analiz & Kalite Kontrol Cihazları San.Tic.Ltd.Şti.

Gayrettepe Mah. Çimen Sok. Girne Apt. No:2/10, Beşiktaş34349 - İSTANBUL / Türkiye
+90 212 274 97 10 +90 212 274 97 22
[javascript protected email address]
www.an-ka.com
AN-KA Analiz ve Kalite Kontrol Cihazları Ltd. Şti.1989 yılında, şuanda da An-ka Analiz Genel Müdürlüğü görevinde bulunan Sayın İbrahim Bağış tarafından kuruldu. Temsilcisi olduğu Pfeiffer, Linn High Therm gibi firmalar yüksek teknolojik ürünlerin imalatçısı olduğu için, şirket zamanla yüksek teknolojik ürünler konusunda uzmanlaştı. AN-KA Analiz ve Kalite Kontrol Cihazları Ltd.Şti’nin uzmanlık konuları arasında; helyum kaçak test dedektörleri, vakum teknolojileri, vakum pompaları, turbo pompalar, vakum altında metalurji, optik, elektronik, ince film kaplama makinaları, metalizasyon kaplama sistemleri (vakum altında), hassas döküm makineleri (vakum altında), ısıl işlem fırınları, gas-vakum altında çalışan fırınlar, indiksiyonla sertleştirme, mikroskoplar, spektrofotometreler, genel laboratuvar, ters cihazları ithalatı yer alıyor.

LABSTORE LABORATUVAR CİHAZLARI

LABSTORE LABORATUVAR CİHAZLARI

Barbaros Mah. Temmuz Sokak No: 6, Ataşehir34746 - İSTANBUL / Türkiye
+90 216 571 02 00 +90 216 571 02 02
[javascript protected email address]
www.labstore.com.tr
SEM grup şirketlerinden LABSTORE LABORATUVAR CİHAZLARI İstanbul, Ankara, İzmir ofisleri ve Türkiye genelinde yaygın satış noktaları ile Azerbaycan, Türkmenistan bölgelerinde de Agilent Crosslab ve diğer markaların kromatografi, spektroskopi ve tamamlayıcı cihazların kolon ve sarf malzeme ihtiyaçlarının satışını ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. 2015 yılı itibariyle Sem Laboratuar Cihazları’nın kolon ve sarf malzemeleri ürün grubu, müşterilerine daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek amacıyla tüm faaliyetlerini LABSTORE markası adı altında sürdürmeye başlamıştır. Bununla birlikte Agilent Crosslab markasının Türkiye ve Azerbaycan’da tek yetkili temsilcisi olmuştur. CrossLab, Agilent’in yenilikçi laboratuvar servislerini ve sarf malzemelerinin yetkinliklerini bir araya getirir ve iyileştirilmiş ekonomik, operasyonel ve bilimsel sonuçları sağlayan bir bakış açısı sunarak tüm laboratuvara olan desteği artırır.

NÜKLEON LABORATUVAR VE MEDİKAL CİHAZLAR

NÜKLEON LABORATUVAR VE MEDİKAL CİHAZLAR

İvedik Organize Sanayi Bölgesi Öz Ankara Sanayi Sİtesi 1464 (675) Sokak No:37 İvedik - ANKARA / Türkiye
+90 312 395 66 13 +90 312 395 66 93
[javascript protected email address]
http://www.nukleonlab.com.tr
İlk hedefi yenilik izleyen değil, yenilik belirleyen olmak ve farkındalık yaratmak olarak çalışmalarımıza hız verdik. Amacı ise gerçek anlamda güç, düşünce ve hedef birliği üzerine kurulmuştur. Nükleon temsilcisi olduğu firmalarla ortak amaci, yeni sinerjiler yaratmak, ürün yelpazesini ve çeşitliliğini sürekli geliştirmek, etkinliğini ve örgütsel verimliliğini artirmak, yüksek kalite standartlarinda üretilen yenilikçi özel isteklere cevap verebilen ürünlerle yeni ufuklar açabilmektir. Nükleon dünyanın önde gelen firmaları ile uzmanlık alanlarını genişleterek kamu hastaneleri, özel hastaneler, üniversiteler, araştırma enstitüleri, üretim fabrikaları, tıp, laboratuar, medikal ve endüstri makine sektörlerinde işletmecilik çözümlerini oluşturup, özel tecrübe gerektiren ileri teknoloji ürünlerini sunarak günden güne artan periyotlarla başarıdan başarıya koşmaktadır.

Sem Bio Teknoloji ve Ticaret A.Ş.

Sem Bio Teknoloji ve Ticaret A.Ş.

Barbaros Mah. Temmuz Sok. No: 6 Kat:2 Sem Plaza, Ataşehir34746 - İSTANBUL / Türkiye
+90 216 325 78 36 +90 216 325 16 24
[javascript protected email address]
http://sembio.com.tr
Kromotografi, Spektroskopi ve Yaşam Bilimleri cihazlarında Agilent firmasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü Sem Laboratuvar Cihazları Paz. San. ve Tic. A.Ş. grup şirketlerinden biri olan Sem Bio Teknoloji ve Ticaret A.Ş., temel laboratuvar cihazları konularında hizmet vermek amacıyla 2005 yılında faaliyetlerine başladı. Sem Bio Teknoloji ve Ticaret A.Ş., temsilcisi olduğu markaların ürünlerinin sadece satışını değil; satış sonrası eğitim, aplikasyon, kurulum, bakım/kalibrasyon, validasyon, kalifikasyon ve onarım hizmetlerini de vermektedir.

SEM LABORATUAR CİHAZLARI

SEM LABORATUAR CİHAZLARI

Barbaros Mah. Temmuz Sok. No:6 Sem Plaza, Ataşehir34746 - İSTANBUL / Türkiye
+90 216 571 02 00 +90 216 571 02 02
[javascript protected email address]
http://www.semlab.com.tr
Sem Laboratuar Cihazları 1989 yılında merkez ofisi İstanbul`da olmak üzere kurulmuştur. Ankara ve İzmir büroları, Türkiye genelinde yaygın satış noktaları ve çalışanları ile kromatografi cihazları, spekroskopi cihazları, tamamlayıcı diğer cihazların satış ve satış sonrası destek konularında “Tam Hizmet” anlayışı ile hizmet vermektedir. Sem Laboratuar Cihazları, teknoloji lideri firmalarla; başta sektör lideri ‘Agilent’ olmak üzere temsilcisi olduğu diğer şirketler aracılığıyla da hizmetlerini sürdürmektedir. Son teknolojileri, trendleri ve uygulamaları, teknik bilgimiz ve sektör deneyimimizle harmanlayarak sizlere sunmaktayız. Uygulamakta olduğumuz projeler ve danışmanlık hizmetlerimizle siz değerli müşteri ve kullanıcılarımızın her zaman yanında yer almaktan gurur duymaktayız.

 
3WTURK CMS v6.03WTURK CMS v6.0