Ana Temalar

Yaşam Bilimleri ve Cleanroomozetbilgiler-cleanroom

‘Cleanroom’ sektörü ile tanımladığımız alan; Yaşam Bilimleri kapsamında uygulamalarda bulunan tesislerin tıbbi veya endüstriyel faaliyetlerinin yürütüldüğü; tam kontrollü ortam gerektiren her türlü üretim, işlem, laboratuar ve ar-ge mekanlarının tüm donanımını kapsayan; yatırım-üretim-yönetim sürecindeki teknoloji, ürün ve hizmet gereksinimlerini; sürdürülebilirlik için gerekli olan bakım, proses ve kalite kontrol, sertifikasyon, risk yönetimi alanlarını ele alan “spesifik bir sektör”!
Bu özel mekanların projelendirilmesinden kurulumuna; donanım ve teknolojik niteliklerinden işletme modellerine kadar Yaşam Bilimleri endüstrisi, ‘Temizoda’ ve kontrollü ortamlar uzmanlığı ile teknolojisini ‘Cleanroom Exhibition’da biraraya getiriyor.

Network

Cleanroom Exhibition
sadece bir fuar ve sergi olarak düzenlenmiyor. Tesis yönetimi, endüstriyel işletim ve bakım, tesis sürdürülebilirliği alanlarında geniş bir hinterlanda yayılan uzman ve profesyonellerin “bilgi ağı” ve meslek platformu olarak fuara odaklanıyor. Sergilenecek ürün ve hizmetlerin, standlarda sunulacak teknolojilerin yanısıra, fuar süresince yürütülecek konferans, toplantı ve teknik sunum ortamları, Cleanroom uzmanlarını ve tesis yöneticilerini bu bilgi ağı çerçevesinde buluşturmakta. Cleanroom Fuarının mesleki network yaklaşımı, fuar öncesi ve sonrası periyodlar için de Cleanroom sektörüne yayınlar, toplantılar ve iletişim kanalları ile hizmet üretmeye, bilgi paylaşımı ortamları sağlamaya devam etmekte.


 
3WTURK CMS v6.03WTURK CMS v6.0